Товари для приготування суші

ТОВАРИ ДЛЯ СУШІ

Суші або сусі —найпопулярніша страва японської кухні, яке з початку 1980-х отримало заслужене визнання в усьому світі. Традиційні продукти для приготування: рис, усілякі начинки для суші та ролів, соєвий соус і м аринованный імбир.

З початку 2017 року компанія «Рідний продукт» вводить на ринок України нову торгову марку «Kitto», у якій представлені основні продукти, що ідеально підходять не тільки для подачі до суші та ролів, але і використовуються в приготуванні практично будь-яких страв. Kitto [кіто] – в перекладі з японської мови означає «звичайно, абсолютно». І як все досконале, основою позиціонування нової торгової марки є бездоганна якість продуктів, що випускаються та їх натуральність.

Соєвий соус ТМ «KittО» класичний – ідеальна приправа до м’ясних і овочевих страв. Прекрасне доповнення до гарнірів і салатів. Ідеальний для подачі до суші та ролів. Рекомендований для смаження, тушкування і маринування.
Корінь імбиру маринований ТМ «KittО» – це традиційна приправа до багатьох страв. І в кожному блюді імбир грає свою роль, ця пряність додає нові смакові нотки до будь-якої їжі. До роллам маринований імбир подають в якості оригінальної прянощі, яка виконує важливу роль. Імбир залишає після себе в роті свіжий пекучий смак, повністю звільняючи рецептори мови від ноток попереднього страви, тому новий вид ролів або суші сприймається само яскраво, як і перша порція цього оригінального блюда.
Рис ТМ «KittО» універсальний і підходить для приготування як страв з морепродуктів, м’яса і овочів, так і для плову, гарнірів і десертів. Для японської кухні воліють такі сорти рису, як «Камоліно». Він краще розварюється і володіє особливою клейкістю. Даний соорт рису більш твердий, при варінні збільшується в обсязі майже в 2,5 рази, стає клейким, але зберігає структуру. Рис Камоліно» проходить обробку за спеціальною технологією і незамінний при приготуванні суші.