Про компанію

Сьогодні компанія “Рідний продукт” входить до трійки лідерів українського ринку серед виробників товарів народного споживання. омпания
Місія: піклуватися про клієнта, випускаючи якісні і корисні для здоров’я продукти харчування.  ТМ «Хуторок» – національний бренд, представлений на всій території України. Це стало можливим завдяки наявності команди, що забезпечує високу представленность продукції торгівельної марки на всій території України, по всіх каналах збуту.  Продукція компанії широко відома всім покупцям – від малого до старого, тому що такі товари, як цукор, борошно, гречка, рис і інші крупи, макаронні вироби завжди востребувані українцями.

Історія компанії почалася в 1998 році. У період становлення і розвитку її діяльність полягала у фасування круп, цукру і борошна. По мірі розвитку компанією було придбано власне обладнання з переробки зернових, тим самим було покладено початок самостійної діяльності, пов’язаної з переробкою зерна.
На сьогоднішній день виробничі площі оснащені сучасним обладнанням, постійно відбувається процес модернізації, що дозволяє використовувати оригінальні сучасні технології для поліпшення якості харчової цінності та споживчих якостей продукції.

Особлива увага приділяється контролю якості продукції. Відділ технічного контролю якості забезпечений власною лабораторією з новітніми технологіями, яка здійснює тристоронній контроль якості продукції – контроль якості прийнятого сировини, контроль в процесі виробництва та контролю готової продукції. Вся продукція має сертифікат якості і постійно проходить гігієнічні випробування.

Только продукция, соответствующая показателям нормативных документов, допускается к фасовке и реализации, что полностью исключает возможность попадания в продажу низкокачественных продуктов.

Компанія відрізняється активною маркетинговою позицією на ринку, і це дозволяє з упевненістю говорити про те, що її бренди з кожним днем стають все більш популярними і впізнаваними.