Виробництво

Історія компанії “Рідний продукт” почалася в 1998 році. У період становлення і розвитку її діяльність полягала у фасування круп, цукру і борошна. По мірі розвитку компанією було придбано власне обладнання з переробки зернових, тим самим було покладено початок самостійної діяльності, пов’язаної з переробкою зерна. На сьогоднішній день виробничі площі оснащені сучасним обладнанням, постійно відбувається процес модернізації, що дозволяє використовувати оригінальні сучасні технології для поліпшення якості харчової цінності та споживчих якостей продукції. Особлива увага приділяється контролю якості продукції. Відділ технічного контролю якості забезпечений власною лабораторією з новітніми технологіями, яка здійснює тристоронній продукції контроль якості – контроль якості прийнятого сировини, контроль в процесі виробництва та контролю готової продукції. Вся продукція має сертифікат якості і постійно проходить гігієнічні випробування.

Тільки продукція, яка відповідає показникам нормативних документів, допускається до фасування та реалізації, що повністю виключає можливість попадання в продаж низькоякісних продуктів.

Компанія “Рідний продукт” визначила для себе більш жорсткі рамки для продукції, ніж припускають державні стандарти України.

На підприємстві впроваджений стандарт якості ISO 9001 – система управління якістю на стадії розробки та впровадження – система управління безпекою продукції НАССР.

Вся продукція компанії “Рідний продукт” сертифікована і проходить періодичні випробування у зовнішніх незалежних лабораторіях як за якістю, так і по безпеці, що дозволяє заявляти про стабільно високому рівні продукту.