Дистрибуція

Продукция компанії «Рідний продукт» широко представлена на всій території України у всіх каналах збуту – національні, регіональні, локальні ВІП-мережі, роздріб, ринки, ГУРТ.

Реалізація продукції здійснюється через власну мережу, що складається з 41 філії, а також через дистрибуційні компанії. Покриття роздрібних магазинів по Україні складає більше 30тис торгових точок.

Продукція компанії «Рідний продукт» представлена у всіх національних мережах України (АТБ, АШАН, Метро, Брусниця, Варус, Новус, Фуршет, ЕКО та ін).

Відвантаження національних операторів ринку виробляються безпосередньо з виробничих майданчиків компанії з Дніпра і Києва. Через дистриб’юторську мережу здійснюється робота з регіональними і локальними мережевими операторами – покриття становить більше 100 ключових контрагентів.

Асортимент продукції представлений власними торговими марками – «Хуторок», «Хуторок Панський», «Золотий врожай», «La Pasta», «Pasta Letta», «Kitto».

Дані торгові марки має статус національних брендів, які представлені на всій території України і займають лідируючі позиції у свідомості споживачів завдяки активній маркетинговій позиції компанії на ринку.

Основні вимоги до дистриб’юторів нашої продукції:

фінансово сильні компанії з активними продажами;

компанії зі значною клієнтською базою;

компанії, які працюють з повним асортиментом нашої продукції;

партнери, безперешкодно і чесно подають інформацію про наш товар.

З питань співпраці звертайтеся до наших менеджерів