Макарони Pasta Letta

Макарони «PASTA LETTA»

«Pasta Letta» – нова торгова марка макаронних виробів з цим «італійським характером».
На ринку України з квітня 2016 року. Назва торгової марки легко читається! Швидко запам’ятовується! У свідомості українського споживача вона, безсумнівно, викликає позитивні асоціації з літом, теплом і безтурботним відпочинком – «сонячні макарони».

Країна походження нових макарон «Pasta Letta» – Італія. Це корисний, високоякісний продукт з «твердої» пшениці.

Нагадаємо про користь «твердих» макарон.
Макарони з твердих сортів пшениці повністю засвоюються і очищають організм від токсинів, так як до їх складу входить клітковина, а також вітаміни групи В (підвищують стресостійкість), вітамін Е (попереджає старіння), амінокислота триптофан (сприяє спокійного і глибокого сну), складні вуглеводи (не піднімають рівень цукру крові) і рослинний білок (15% добової норми). Цей корисний продукт не містить і грама жиру, так що думка про те, що «від макаронів товстіють» абсолютно неприйнятно. Калорійність макаронів додають різні жирні соуси, сири, масло та інші продукти, які більшість любителів звикли вживати з макаронами, навіть твердих сортів. Проте, якщо підходити до приготування улюбленого продукту – макаронів – правильно, калорійність можна звести на «нівець».
«Pasta Letta» – не тільки «правильні», але і цікаві макарони. Упаковка «Pasta Letta» картонна. Виконана в стильному, європейському дизайні. Глибокий синій колір упаковки та окремі елементи дизайну відразу відносять продукт до дорогого сегменту. У порівнянні з іншими італійськими макаронами, які споживач бачить на полицях магазинів в поліетиленовій упаковці, «Pasta Letta» виділяється на полицях гордо стоїть картонною упаковкою, яку, до всіх її переваг, зручно зберігати в домашніх умовах.
Наявність прозорого «вікна» дозволить споживачеві побачити продукцію всередині коробки.
Після розпечатування пачки, клапан у верхній частині упаковки дозволить закрити пачку для подальшого її зберігання.
«Pasta Letta» – продукт демократичною українською ціною при преміум-якості продукту. Відноситься до середнього цінового сегменту твердосортных макаронів при візуалізації та позиціонування продуктів високого сегменту.
На оборотній частині синьою упаковки, оригінально виділена біла сторінка з рецептами, які будуть цікаві як гурманам, так і любителям.
Макарони «Pasta Letta» для інформаційно грамотних, активних людей з живим «італійським» характером:
– для тих, хто знає толк в справжніх макаронах: для найрозумніших, що знають, в усьому розбираються

– для гурманів, готових ескспериментувати у готуванні різних страв, впевнених в ідеальному кінцевому результі.